BESPLATNE PRIPREME ZA DRŽAVNU MATURU

Autor: Adela Rukavina, 3. 2. 2021.

Uprava Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i ove je godine donijela odluku o sudjelovanju u financiranju priprema za Državnu maturu iz matematike (Razina „B“) za sve zainteresirane maturante Srednje škole Otočac.

Za pripreme iz matematike (Razina "B") prijavio se 31 maturant, pa će ove godine biti dvije grupe, a voditi će ih prof. Ivanka Kranjčević-Orešković i prof. Danka Premuž. Kao i prošle godine planira se održati 40 sati po grupi.

O početku održavanja priprema maturanti će biti pravovremeno obavješteni, a to će uvelike ovisiti o povratku u školu na nastavu uživo.

Ovim putem se u ime Škole, zainteresiranih učenika i svoje osobno ime zahvaljujem Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu na financiranju priprema za maturu na „B“razini, a osobito dekanu fakulteta prof. dr. sc. Tiboru Penteku i prodekanu za nastavu prof. dr. sc. Josipu Margaletiću.

Adela Rukavina, prof.

BESPLATNE PRIPREME ZA DRŽAVNU MATURU

Autor: Adela Rukavina, 3. 2. 2021.

Adela Rukavina, prof.