NOVI CARNETOV WEBINAR - “Loomen tips & tricks – Izrada sadržaja”

Autor: Adela Rukavina, 22. 2. 2021.

U petak, 26. veljače 2021. godine, CARNET će započeti s novim nizom webinara i virtualnih radionica namijenjenih svim odgojno-obrazovnim radnicima, koji žele steći, unaprijediti ili obnoviti vlastite kompetencije u osmišljavanju i provođenju nastave (u virtualnom okruženju ili kombiniranim modelom nastave u učionici i na daljinu) kao i komunikaciji (priprema sinkrone videokonferencijske nastave).

Započinje se s webinarom pod nazivom “Loomen tips & tricks – Izrada sadržaja” koji će se održati u petak, 26. veljače s početkom u 13 sati.

Webinar je namijenjen učiteljima i nastavnicima koji već koriste CARNET Loomen za provođenje nastave na daljinu. Webinar “Loomen tips & tricks - Izrada sadržaja” namijenjen je naprednijim korisnicima Loomena i upoznavanju sa specifičnim mogućnostima prilikom izrade sadržaja u virtualnim učionicama. Naglasak se stavlja na mogućnosti smanjivanja datoteke za upload, pokazat će se čemu služe filteri i kako ih isključiti, kako napredno uređivati slike te koje nam mogućnosti nudi HTML editor za stvaranje sadržaja unutar virtualne učionice.

NOVI CARNETOV WEBINAR - “Loomen tips & tricks – Izrada sadržaja”

Autor: Adela Rukavina, 22. 2. 2021.