EKONOMISTI U PRIPREMAMA ZA BAJKOVITI ADVENT U GACKOJ DOLINI

Autor: Gorana Mandarić, 14. 12. 2021.

Prva dva petka u prosincu, treći i četvrti nastavni sat, učenici drugog razreda obrazovnog programa ekonomist proveli su izvan učionice, i to u Turističkoj zajednici grada Otočca, u sklopu izbornog predmeta Osnove turizma pod vodstvom nastavnice Vlatke Gašparović.

Nakon kratkih uputa koje su dobili od direktorice Turističke zajednice učenici su prionuli na posao. Ispisivali su plakate vezane za advent u Otočcu koje su potom postavljali na ključne lokacije u gradu, adresirali omotnice za iznajmljivače i posjetili gradski park u kojem su pripreme za advent u tijeku. Ovom terenskom nastavom učenici su imali priliku upoznati turističko tržište te razne oblike i vrste turizma u svom gradu, ali i izravno sudjelovati u pripremama za bajkoviti advent u Gackoj dolini.

EKONOMISTI U PRIPREMAMA ZA BAJKOVITI ADVENT U GACKOJ DOLINI

Autor: Gorana Mandarić, 14. 12. 2021.