PROJEKT "IGRAM, PIŠEM, LAJKAM" se vraća!

Autor: Adela Rukavina, 24. 1. 2022.

Otvorene su  prijave za novu sezonu projekta "Igram, pišem, lajkam" Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Projekt je namijenjen srednjoškolcima iz svih županija RH koji žele postati učenici novinari i naučiti više o sportskom novinarstvu.

Novost u odnosu na prošle godine jest održavanje trodnevnog novinarskog kampa koji će služiti kao edukacija za sve naše nove sudionike projekta. Tamo će naučiti sve osnovne zadatke i mogućnosti učenika novinara te će se uz pomoć stručnjaka; novinara, komunikologa, sveučilišnih profesora i fotografa, pripremiti za stvaranje sadržaja na ovogodišnjim državnim prvenstvima, ali i budućim županijskim natjecanjima i događanjima.

U prilogu je DOPIS koji pobliže objašnjava ideju i tijek projekta te  ulogu učenika u njegovoj promociji, uspjehu te konačno održivosti.

Sve informacije o projektu mogu se  pronaći na web stranici Hrvatskog školskog sportskog saveza.

PROJEKT "IGRAM, PIŠEM, LAJKAM" se vraća!

Autor: Adela Rukavina, 24. 1. 2022.