ODABIR OPREME U OKVIRU PROJEKTA ''e-Škole: razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)'

Autor: Adela Rukavina, 10. 3. 2023.

U okviru projekta ''e-Škole: razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)'' CARNET je pripremio Katalog dodatne i specijalizirane opreme za primjenu digitalne tehnologije u nastavi.

Nakon provedenog istraživanja stvarnih potreba škola, CARNET je pripremio katalog kako bi se školama prepustio odabir opreme koju planiraju koristiti u nastavi.

Omogućeno je svakoj školi samostalno raspolaganje dodijeljenim bodovima (max. 600) kako bi adekvatno odredila stvarne količine određene opreme iz kataloga s obzirom na broj učenika i potrebe izvođenja nastave. Odabir opreme potpuno je slobodan za svaku ustanovu.

Stručni aktivi će na svojim sastanacima odlučiti što im je potrebno za nastavu iz ponuđenog kataloga, da bi se pristupilo unosu u digitalni Obrazac i proslijedilo CARNET-u na daljnje postupanje.

Autor: Adela Rukavina, 10. 3. 2023.