KADA POTRAŽITI POMOĆ LOGOPEDA

Autor: Dijana Nikšić, 20. 3. 2023.

Povodom Europskog dana logopedije, 6. ožujka, logopedi LSŽ, IŽ i PGŽ izradili su vodič koji uz informacije o područjima logopedske djelatnosti nudi i kraće opise stanja zbog kojih bi trebalo potražiti savjet i/ili pomoć logopeda.

Osim toga sastavni dio vodiča je adresar ustanova u navedene tri županije u kojima su zaposleni logopedi, bilo da se radi o predškolskim i školskim ustanovama, ustanovama socijalne skrbi, zdravstvenim ustanovama, privatnim logopedskim kabinetima ili nevladinim udrugama i neprofitnim organizacijama.

Fluktuacija logopeda na radnim mjestima prilično je velika te je moguće da dođe do promjene podataka u adresaru koji su provjereni do 1. 2. 2023.

Brošuru možete pogledati u priloženom dokumentu.

KADA POTRAŽITI POMOĆ LOGOPEDA

Autor: Dijana Nikšić, 20. 3. 2023.

Brošuru možete pogledati u priloženom dokumentu.