TERENSKA NASTAVA NA PAKLENICI

Autor: Gorana Mandarić, 7. 4. 2023.

Učenici 4. razreda gimnazije posjetili su sa srijede na četvrtak Nacionalni park Paklenicu pod vodstvom svojih nastavnika Ljube Majice i Josipa Bauka. Učenici su se jako lijepo proveli uz roštilj, smijeh, pjevanje i istraživanje prirodne okoline planinarskog doma na Paklenici.

Koliko god im je uspon bio težak i naporan, bio je vrijedan svake kapi znoja jer im je ovaj izlet, iako je bio kratak, mnogo toga lijepog donio, rasteretili su svoju psihu, oslobodili se stresa i nervoze pred državnu maturu i napunili baterije za nove pobjede. Učenicima će ovo biti jedno nezaboravno iskustvo koje će zauvijek pamtiti, posljednja terenska nastava prije nego što svatko krene graditi svoj životni put daleko jedni od drugih. Učenici su također jako zahvalni svojim nastavnicima što su im omogućili ovo nezaboravno i ugodno druženje. Dali su sve od sebe da im ništa ne nedostaje i da se osjećaju s njima kao da su im ne samo nego i prijatelji kojima se mogu obratiti za pomoć bilo kad i u bilo kojem trenutku.

Klara Jurković, 4. gimnazije

TERENSKA NASTAVA NA PAKLENICI

Autor: Gorana Mandarić, 7. 4. 2023.

Klara Jurković, 4. gimnazije