Budi FIN! Financijski pismen i odgovoran!

Autor: Adela Rukavina, 19. 9. 2023.

Ovim putem pozivaju se nastavnici da se zajedno sa svojim učenicima priključe novom ciklusu edukativnog istraživačkog programa financijske pismenosti mladih pod nazivom Budi FIN! Financijski pismen i odgovoran! koji provodi Ekonomski fakultet u Zagrebu uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja te Agencije za odgoj i obrazovanje.

POČETAK EDUKATIVNOG PROGRAMA

Osnovni edukativni program započinje s besplatnim online radionicama u prosincu 2023. godine.

Po završetku programa, svi polaznici će dobiti potvrdu o sudjelovanju, kao i materijale potrebne za početak odgovornog upravljanja osobnim proračunom.

PROCES PRIJAVE

Kako bi se prijavili za sudjelovanje, učenici moraju pristupiti web-stranici programa gdje će ostaviti svoje podatke i ispuniti kratak upitnik. Nakon prijave, učenici će putem e-maila, primiti sve detaljne informacije o daljnjem tijeku programa.

ROK ZA PRIJAVU

Kako bi sudjelovali u radionicama polaznici se moraju prijaviti zaključno s 1.11.2023. godine.

Budi FIN! Financijski pismen i odgovoran!

Autor: Adela Rukavina, 19. 9. 2023.

POČETAK EDUKATIVNOG PROGRAMA

PROCES PRIJAVE