BUFF INTERNATIONAL CHILDREN AND YOUNG PEOPLE'S FILM FESTIVAL

Autor: Gorana Mandarić, 19. 9. 2023.

U sklopu školskog projekta „Da samo znaš“, koji se bavi mentalnim problemima mladih, a u našoj se Školi provodi od prošle školske godine, nastao je i kratkometražni igrani film istog naslova. Režiju potpisuje Nika Rajković, učenica 4. razreda opće gimnazije, a u pisanju scenarija i produkciji, prevođenju titlova na engleski jezik, glumačkom i glazbenom izričaju sudjelovali su kolege i kolegice iz razreda, uz predanu pomoć predmetnih nastavnika i inicijatorice projekta profesorice Snježane Jovanić.

Trailer za film može se pogledati na YouTube kanalu naše Škole. Svoj filmski prvijenac učenici su prijavili na BUFF International Children and Young People’s Film Festival u švedskom Malmöu (www.buff.se).

Nadaju se da će njihov uradak postati dijelom programa navedenoga festivala od 9. do 15. ožujka 2024. godine.

BUFF INTERNATIONAL CHILDREN AND YOUNG PEOPLE'S FILM FESTIVAL

Autor: Gorana Mandarić, 19. 9. 2023.