RAZNOBOJNA RASKOŠ KRAVATI U SRCU ŠKOLE

Autor: Gorana Mandarić, 18. 10. 2023.

U prijepodnevnim satima već smo tradicionalno obilježili Dan kravate koji nije bio samo modni spektakl nego i prilika za promicanje zaštite kulturne baštine jer je kravata izvorni hrvatski proizvod. Učenici i nastavnici zablistali su noseći svoje najelegantnije i najoriginalnije kravate čime su stvorili modni raj u samom srcu škole.

Kreativni učenici stigli su na nastavu odjeveni u poslovnom stilu sa svojim personaliziranim kravatama koje su izradili s pažnjom i sa strašću. Svaka kravata bila je pravo malo umjetničko djelo, a škola je zasjala u raznobojnoj raskoši. Čak su i nastavnici prigrlili ovu inicijativu, pridruživši se učenicima sa svojim najboljim kravatama.

Ovaj dan nije bio samo prilika za modno izražavanje, nego i za zabavu, smijeh i zajedničko uživanje u modnim kombinacijama. Učenici su se fotografirali s kolegama, stvarajući uspomene koje će zauvijek čuvati. Stoga je ova manifestacija iznova dokazala snagu jedinstva i kreativnosti naše školske zajednice.

Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima što su ovaj dan učinili nezaboravnim!

Novinarska grupa

Marija Kovačić

4. b

RAZNOBOJNA RASKOŠ KRAVATI U SRCU ŠKOLE

Autor: Gorana Mandarić, 18. 10. 2023.

Novinarska grupa

Marija Kovačić