KATALIZATORI I MENADŽERI U NACIONALNOJ KVIZ LIGI

Autor: Gorana Mandarić, 13. 11. 2023.

Svaki drugi četvrtak kabinet informatike postao je mjestom okupljanja za Katalizatore i Menadžere, dvije ekipe koje su se odvažile sudjelovati u drugoj sezoni Nacionalne kviz lige srednjih škola koju su za našu Školu organizirali knjižničarka Ankica Babić, pedagoginja Dijana Nikšić i nastavnik Igor Orešković.

Pred njima je četvrto kolo u kojem će odgovarati na 24 pitanja podijeljena u tri kategorije, a sve to uz glazbenu podlogu koja donosi dodatne bodove, u organizaciji šibenske kvizaške udruge. Natjecanje se održava u Kući umjetnosti Arsen odakle će Ivan Matasin, Karlo Vuković, Dominik Dasović, Mihael Kostelac Jakovac i Luka Žubrinić te Andrej Ramljak, Ivan Vuković, Dino Radinčić, Filip Radinčić i Marija Mercedes Krema uživo pratiti i sudjelovati u kvizu, uz više od 1100 srednjoškolaca unutar i izvan granica Lijepe Naše. Natjecanje traje osam kola, a finalna večer na kojoj sudjeluje 20 najboljih ekipa održat će se u Šibeniku prvi vikend u ožujku.

Tko ide u finale, saznat ćemo nakon posljednjeg kola, a dotad će svaka ekipa davati sve od sebe da postigne što bolji rezultat.

KATALIZATORI I MENADŽERI U NACIONALNOJ KVIZ LIGI

Autor: Gorana Mandarić, 13. 11. 2023.