DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA U KROSU

Autor: Gorana Mandarić, 28. 11. 2023.

U konkurenciji 91 natjecatelja našu su Školu na Državnom prvenstvu u krosu predstavljali Dragan Narančić, Đorđe Narančić, Marin Dolić i Andrej Nekić. Sa svojim trenerom Miloradom Mandarićem osvojili su 11. mjesto i dokazali da se zasluženo nalaze među 23 najbolja školska sportska društva u Hrvatskoj.

Posebno nas oduševljavaju pojedinačni rezultati braće Narančić. Dragan je zauzeo treće mjesto, a i Đorđe se našao u samom vrhu trkačke elite. I zasigurno im tu nije kraj. Razmazili su nas bezobrazno dobrim rezultatima na različitim trkačkim stazama, koje će ostvarivati, nadamo se, i nakon ovog prvenstva s ostalom svojom braćom.

No, Gacki sokoli nisu bili jedini predstavnici iz Ličko-senjske županije. U ženskoj konkurenciji natjecale su se djevojke iz Gimnazije Gospić kojima čestitamo, također, na izvrsnom predstavljanju.

Ovogodišnji su prvaci mladići iz Tehničke škole Slavonski Brod i djevojke iz X. gimnazije Ivan Supek iz Zagreba koje očekuje novi međunarodni izazov. Ovom zlatnom medaljom ostvarili su mogućnost sudjelovanja na Svjetskom školskom prvenstvu u krosu koje se održava u Keniji u 2024. godini.

Čestitamo im na uspjehu!

DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA U KROSU

Autor: Gorana Mandarić, 28. 11. 2023.

Čestitamo im na uspjehu!