ODBOJKAŠKI SUSRETI ZA DAN ŠKOLE

Autor: Gorana Mandarić, 22. 12. 2023.

Školi za njezin dan aktiv tjelesne i zdravstvene kulture poklonio je vrhunsku odbojkašku igru između gimnazijalaca i šumarskih tehničara te profesora i učenika. Sportskog duha nije nedostajalo, a na tribinama je vladalo pravo sportsko ozračje kojemu su pridonijeli ostali učenici naše Škole. Navijali su za svoje favorite, a usput se i dobro zabavili.

U žestokoj borbi između gimnazijalaca i šumarskih tehničara prevagnuli su šumarski tehničari. U tri neizvjesna seta dva su uspjeli okrenuti u svoju korist. Sa smiješkom su otišli na tribine i odgledali sljedeći dvoboj između mladosti i iskustva. Jesenas je mladost pobijedila iskustvo, ali u ovom su susretu ipak malo podbacili. Nastavnici su pokazali da su bolji. Na čiju će stranu otići sljedeća pobjeda, saznat ćemo na proljeće, u njihovu susretu s maturantima. Jedva čekamo!

A do tada, bavite se sportom jer time (p)održavate zdravi način života!

ODBOJKAŠKI SUSRETI ZA DAN ŠKOLE

Autor: Gorana Mandarić, 22. 12. 2023.

A do tada, bavite se sportom jer time (p)održavate zdravi način života!