STOLNOTENISAČICE NA ZAVRŠNICU PRVENSTVA U POREČ

Autor: Gorana Mandarić, 14. 2. 2024.

U poslijepodnevnim satima stigle su nam lijepe sportske vijesti iz Korenice. Naše stolnotenisačice, Marija Orešković, Marta Jergović, Melani Pielić, Alani Draženović i Nina Orešković, okitile su se zlatnom medaljom koja ih vodi u završnicu državnog prvenstva.

Međutim, našim mladićima loptica nije bila naklonjena. Luka Bronzović, Luka Boban, Mario Jurković, Franjo Kovačić i Josip Jergović osvojili su medalju srebrnog sjaja. Iako su ostali bez plasmana među najboljim sportskim školskim društvima Hrvatske, mi smo im zahvalni na izvrsnom predstavljanju škole.

Za dva tjedna naše će djevojke putovati u Poreč, sa svojom mentoricom Suzanom Bižanović, gdje će svoje stolnoteniske poteze razmjenjivati s najboljima. Pratit ćemo njihove mečeve i očekivati dobre vijesti poput ovih danas.

STOLNOTENISAČICE NA ZAVRŠNICU PRVENSTVA U POREČ

Autor: Gorana Mandarić, 14. 2. 2024.