« Travanj 2018 »

TERENSKA VJEŽBA IZ GEODEZIJE
Autor: Administrator , 5. 12. 2017.

Velik dio nastave učenika šumarskih tehničara predviđen je u obliku vježbi od kojih mnoge prvo treba odraditi na terenu, a nakon toga prikupljene podatke obraditi, nacrtati i interpretirati u učionici. Treći razred u sklopu predmeta „Geodezija“ uči kako izmjeriti dio zemljine površine te izmjereno ucrtati i tako dobiti umanjeni prikaz koji nazivamo plan ili karta.

Dio atmosfere rada na terenu u malim grupama, a nakon toga i rada u učionici donosimo u nekoliko fotografija.

A.J.

TERENSKA VJEŽBA IZ GEODEZIJE
Autor: Administrator , 5. 12. 2017.

A.J.