P O Z I V

Autor: Edi Šop, 29. 11. 2018.

P O Z I V

Srednja škola Otočac poziva nastavnike na prijavu za sudjelovanje u projektu Kaskadni pristup šumarstvu za održivi razvoj“ – KAS-KAD (2018-1-HR01-KA102-047118)  u sklopu Erasmus+ projekata mobilnosti. Na poziv se mogu javiti nastavnici Škole zanimanja dipl. ing. šumarstva radi odlaska na stručno usavršavanje u Šumarski obrazovni centar Ossiach (Forstliche Ausbildungsstätte Ossiach). Predviđeni vremenski period za ostvarenje usavršavanja je od 07.01.2019.-14.01.2019.

Zainteresirani kandidati trebaju u tajništvo Škole dostaviti motivacijsko pismo u zatvorenoj omotnici s naznakom „Prijava na poziv KAS-KAD“ u roku 5  dana od objave ovoga poziva. Nakon dostave prijava, Povjerenstvo od tri člana proučit će i vrednovati motivacijska pisma ocjenama od 5 do 10. Kandidat čije motivacijsko pismo bude imalo veći broj bodova bit će izabran za odlazak na stručno usavršavanje. U slučaju jednakovrijednog motivacijskog pisma više kandidata, prednost će imati kandidat s duljim radnim stažem u nastavi.

Rezultati poziva bit će objavljeni na oglasnoj ploči i web stranicama Škole.

Kandidat nezadovoljan ocjenom motivacijskoga pisma može se pisanim putem žaliti Povjerenstvu u roku 2 dana od objave rezultata. Odluka Povjerenstva nakon žalbe je konačna.

Ravnatelj:

Ivan Vidmar, prof.

P O Z I V

Autor: Edi Šop, 29. 11. 2018.

P O Z I V

Rezultati poziva bit će objavljeni na oglasnoj ploči i web stranicama Škole.

Ravnatelj:

Ivan Vidmar, prof.