POZIV

Autor: Edi Šop, 10. 12. 2018.

P O Z I V

Srednja škola Otočac poziva učenike 3. i 4. razreda na prijavu za sudjelovanje u projektu Kaskadni pristup šumarstvu za održivi razvoj  – KAS-KAD (2018-1-HR01-KA102-047118)  u sklopu Erasmus+ projekata mobilnosti. Na poziv se mogu javiti učenici Škole koji se školuju za zanimanje šumarskog tehničara radi odlaska na stručnu praksu u Šumarski obrazovni centar Ossiach (Forstliche Ausbildungsstätte Ossiach). Predviđeni vremenski period u kojem će se odvijati stručna praksa  je od 31.03.2019.-14.04.2019.

Bodovanje će se raditi na osnovu sljedećih elemenata i kriterija:

1. Opći uspjeh iz prethodnoga razreda (na dvije decimale) – pomnožen

koeficijentom 10

1. Zaključna ocjena iz engleskoga/njemačkoga jezika iz prethodnoga razreda
  2. Ocjena iz vladanja: uzorno - 5 bodova, dobro - 2 boda
  3. Zaključna ocjena iz praktične nastave iz prethodnoga razreda
  4. Prosječna ocjena strukovnih predmeta iz prethodnoga razreda (na dvije decimale)
  5. Sudjelovanje na natjecanju, projektima i aktivnostima koje provodi škola, a nisu dio redovnog nastavnog procesa - po 1 bod za svako sudjelovanje
  6. Izostanci u prethodnoj nastavnoj godini: do 20 sati-5 bodova, 21-40 sati-4 boda, 41-60 sati-3 boda, 61-80 sati-2 boda, više od 81 sat- 0 bodova
  7. Razvijenost socijalnih vještina prema procjeni Razrednoga vijeća ili razrednika: odlično-5 bodova, dobro-3 boda
  8. Motivacijsko pismo - vrjednovano na skali 5-10 bodova

Ukupno 90 mogućih bodova (bez uključenih natjecanja i dodatnih aktivnosti).

Prijavu učenici popunjavaju na priloženom obrascu uz pomoć razrednika i predmetnih nastavnika. Obrasci prijave dostupni su na mrežnoj stranici škole i kod razrednika.

Zainteresirani kandidati trebaju u roku 7 dana od objave ovoga poziva u tajništvo Škole dostaviti popunjeni obrazac prijave, pisanu suglasnost roditelja, motivacijsko pismo te privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka u zatvorenoj omotnici s naznakom „Prijava na poziv KAS-KAD“.

Nakon dostave prijava, Povjerenstvo od tri člana proučit će prijave, izvršit bodovanje prema navedenim kriterijima i sastaviti rang listu prijavljenih učenika. Prvih sedam (7) učenika po broju bodova te jedan učenik s rezervne liste započet će ciklus priprema za odlazak na stručnu praksu. U slučaju jednakoga broja bodova prednost će imati učenik sa boljim prosjekom svih ocjena.

Rezultati poziva bit će objavljeni na oglasnoj ploči i web stranicama Škole.

Učenik nezadovoljan bodovanjem kriterija i ocjenom motivacijskoga pisma može se pisanim putem žaliti povjerenstvu u roku 2 dana od objave rezultata. Odluka Povjerenstva nakon žalbe je konačna.

Potrebni dokumenti nalaze se u prilozima:

Motivacijsko pismo-upute

PRIVOLA za obradu osobnih podataka

Suglasnost roditelja

Obrazac prijave za učenike

Otočac, 10. prosinca 2018.                                Ravnatelj:

Ivan Vidmar, prof.

POZIV

Autor: Edi Šop, 10. 12. 2018.

P O Z I V

Bodovanje će se raditi na osnovu sljedećih elemenata i kriterija:

1. Opći uspjeh iz prethodnoga razreda (na dvije decimale) – pomnožen

koeficijentom 10

1. Zaključna ocjena iz engleskoga/njemačkoga jezika iz prethodnoga razreda
  2. Ocjena iz vladanja: uzorno - 5 bodova, dobro - 2 boda
  3. Zaključna ocjena iz praktične nastave iz prethodnoga razreda
  8. Motivacijsko pismo - vrjednovano na skali 5-10 bodova

Ukupno 90 mogućih bodova (bez uključenih natjecanja i dodatnih aktivnosti).

Rezultati poziva bit će objavljeni na oglasnoj ploči i web stranicama Škole.

Potrebni dokumenti nalaze se u prilozima:

Motivacijsko pismo-upute

PRIVOLA za obradu osobnih podataka

Suglasnost roditelja

Obrazac prijave za učenike

Otočac, 10. prosinca 2018.                                Ravnatelj:

Ivan Vidmar, prof.