« Prosinac 2019 »

Prvi savjetnički posjet - Škola za život
Autor: Gorana Mandarić, 11. 11. 2019.

Danas je u prostorima naše škole održan prvi savjetnički posjet za nastavnike, stručne suradnike i ravnateljicu u sklopu projekta Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme (CKR) kojim su predvodile članice radnih skupina i mentorice Škole za život Gordana Bertović i Irena Smolčec.

Njihov je cilj bio približiti nam aktualnu problematiku vezanu uz teme aktivnog učenja i vrednovanja,  odgovoriti na sva pitanja i nedoumice, ali i prikupiti informacije o provedbi te prijedloge za poboljšanje.  Prema predviđenom cilju i ishodima, ozračju koje je vladalo tijekom posjeta i pitanjima koja su sudionici postavljali može se reći da je prvi savjetnički posjet prošao vrlo uspješno.

Prvi savjetnički posjet - Škola za život
Autor: Gorana Mandarić, 11. 11. 2019.