« Veljača 2020 »

Županijsko Natjecanje u badmintonu
Autor: Gorana Mandarić, 12. 2. 2020.

Danas je prvi put, u organizaciji Srednje škole Otočac i Školskog sportskog saveza Ličko-senjske županije, održano županijsko Natjecanje učenika i učenica srednjih škola u badmintonu. Ženska badmintonska ekipa naše Škole ostvarila je drugo mjesto, dok je muška ekipa zauzela treće mjesto. Obje ekipe bile su pod vodstvom nastavnice Suzane Bižanović.

Na natjecanje su se prijavile muške i ženske ekipe, i to iz Strukovne škole Gospić, Srednje škole Plitvička Jezera i Srednje škole Otočac.

Na državnoj razini od 2. do 4. ožujka našu će županiju predstavljati djevojke i mladići iz Strukovne škole Gospić. Čestitamo!

Županijsko Natjecanje u badmintonu
Autor: Gorana Mandarić, 12. 2. 2020.