BIVIUM

S ponosom vam predstavljamo prvi broj školskog lista „Bivium“ koji donosi svježu perspektivu i inspiraciju u našu školsku zajednicu. Pod vodstvom glavne urednice Marije Kovačić i voditeljice novinarske skupine Gorane Mandarić upustili smo se u nevjerojatnu avanturu koja donosi niz inspirativnih razgovora, uzbudljivih priča i nezaboravnih iskustava.

Tema prvog broja posvećena je putovanjima pozivajući čitatelje da zarone u dubine tih iskustava i otkriju spoznaje koje proizlaze iz svake avanture. No, to nije sve što čitatelji mogu očekivati. Školski list otkriva različite priče unutar naše školske i lokalne zajednice ponoseći se svojim darovitim učenicima na svim područjima, ali i bivšim učenicima koji su i nakon završetka škole pod našim povećalom i svojim nas talentima oduševljavaju.

Sve ove priče, svaka s vlastitim šarmom i izražajnošću, čekaju da ih otkrijete unutar stranica našeg lista, a svoje su svjetlo dana u tiskanom izdanju ugledale zahvaljujući financijskoj potpori Ministarstva znanosti i obrazovanja. Kroz riječi, slike i emocije zajedno ćemo putovati svijetom znanja, kulture i neograničenih mogućnosti i u digitalnom izdanju koje možete prolistati OVDJE.

Novinarska skupina Srednje škole Otočac

« Veljača 2018 »